Porady psychologiczne dla związków
i małżeństw

 

Jeśli pojawiają się problemy warto spojrzeć na nie spokojnie

Nie wszystko w życiu da się przewidzieć… gdy przychodzi taki moment, w którym stoisz przed rozwodem lub rozstaniem poziom stresu związanego z tym krokiem jest jednym z najtrudniejszych momentów w życiu. Wychodząc naprzeciw potrzebom związanym z reorganizacją życia warto udać się po wsparcie do psychologa.

doradztwa diagnostyczne- spotkanie służące uzyskaniu pewności i podjęciu decyzji o rozstaniu lub decyzji o pracy nad poprawą związku

zajęcia ułatwiające i przygotowujące dziecko do przedszkola

Nastawienie na rozwiązanie w konsultacjach psychologicznych

W życiu jak i w pracy wykorzystuję podejście skoncentrowane na rozwiązaniach, dostrzegając szereg możliwości klientów na ich drodze do poszukiwania rozwiązań. Zwracam szczególną uwagę na to czego klient chce, zamiast tego, co ma oraz jak za pomocą umiejętności, doświadczeń i narzędzi osiągnąć cel. Skupiam się na tym co działa i co jest dobre.
Kluczowym elementem mojej pracy jest koncentracja na mocnych stronach klienta, (bez względu na to, czy jest to dziecko czy osoba dorosła). Świadomość posiadanych zasobów wpływa na skuteczność realizowania celów, a umiejętność wykorzystywania ich może być pomocna w obecnej sytuacji jaką klient zgłasza, jak i w ogóle w życiu.

601 65 65 91

kontakt@miejscerozwoju.pl

ul. Westerplatte 9 gabinet 317

Zielona Góra 65-001